hakkımızda

Felsefemiz

Konut ve ticari inşaat projelerinin tasarım, inşa ve proje yönetimindeki felsefemiz oldukça basittir.  

Herhangi bir projeye hizmet verecek kadar esnek ol, müşterilerin ihtiyaçlarını anlamak için derinlemesine etkileşime geç, en iyi gelişimi sağlamak için bina tasarımının uç noktasında ol mümkün olan en iyi tasarım için geliştirme sırasında ve ötesinde müşteriler ile uyum içinde kal.

Tasarla-İnşa Et ve Yönet

THS Mimari İnşaat, tasarımdan inşaata kadar tüm projeyi yöneten tam tasarım, yapım, iç tasarım ve proje yönetimi hizmeti sunmaktadır.

Yaptığımız işten büyük gurur duyuyoruz ve detaylara gösterdiğimiz özen ve konsept, zanaat ve her açıdan profesyonel yaklaşımımız bizi diğerlerinden ayıran şeydir. Uzman ekibimiz, her zaman yenilik ve üst düzey bir sonuç için çabalayan kaliteli çözümler elde eden mimarlar ve mühendisleri içinde barındırır.

Vizyon ve Misyonumuz

Vizyonumuz pazarın tercih edilen aynı zamanda müşterilerimizin çalışmak istediği bir şirket ve çalışanlarımızın, inşaat hizmetleri konusunda bizimle çalışmaktan gurur duyduğu bir lider olmaktır.

Misyonumuz bütçe ve zamanlama hedeflerini karşılayan olağanüstü kalitede projeler inşa etmek için profesyonel bir yaklaşım sağlayan birinci sınıf bir inşaat şirketi olmayı hedefliyoruz.

Temel Değerlerimiz

Mükemmellik: Sınıfının en iyi mühendislik, inşaat ve hizmet sunmaya kendini adamış durumdayız ve ileri teknolojiler kullanarak sürekli yenilikler yapıyoruz.

Dürüstlük: Her zaman% 100 dürüstlükle hareket etmeye ve taahhütlerimizi yerine getirmeye kararlıyız.

Taahhüt: Kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanarak hedeflerimize ulaşmaya gayret ediyoruz.

Sürdürülebilirlik: Özellikle çalışanlarımızın, toplumun ve çevrenin sağlığı ve güvenliği dahil olmak üzere tüm paydaşları korumayı taahhüt ediyoruz.

Hesap Verebilirlik: Sorumluluklarımızı yerine getirmekten tamamen sorumluyuz. Birbirimize karşı sorumluyuz. Müşterilerimize karşı sorumluyuz.

Güzel Başlangıç

Mükemmel Uyum

Başarı Hikayesi